KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9636231
*
nr 963 6231
Träsnitt, 4 st. Hans Osswald (f. 1919), 23/50, ramens innermått: 48x33
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 maj 2015
kl 20:58:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 11:29:49
1
100 kr
22/5 13:50:21
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
*
nr 963 6231
Träsnitt, 4 st. Hans Osswald (f. 1919), 23/50, ramens innermått: 48x33
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/5 11:29:49 | 1 | 100 kr |
| 22/5 13:50:21 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06



